Investitor
Investitor
  • Home
    • Marketing @ Investitor
  • Crna Gora
  • Kompanije
  • Banke
  • Region
  • Posao
  • Evropa
  • Svijet
  • Edukacija
  • Biznis tribina
  • Tech & Digital
  • After 5
  • Home
    • Marketing @ Investitor
  • Crna Gora
  • Kompanije
  • Banke
  • Region
  • Posao
  • Evropa
  • Svijet
  • Edukacija
  • Biznis tribina
  • Tech & Digital
  • After 5
  • More
    • Home
      • Marketing @ Investitor
    • Crna Gora
    • Kompanije
    • Banke
    • Region
    • Posao
    • Evropa
    • Svijet
    • Edukacija
    • Biznis tribina
    • Tech & Digital
    • After 5
Crna Gora
prije 11 sati-Aerodrom Tivat mora spremnije dočekati ljeto 2027: Zečević traži konkretne rezultate
prije 14 sati-Ustavni sud danas o Sporazumu sa UAE: Mogu li investitori do državnog zemljišta bez tendera?
prije 14 sati-Crna Gora na čekanju: Velje brdo i decenije neispunjenih obećanja
prije 14 sati-Crna Gora dobija stalnog sezonca: Može li 108 eura zadržati radnike?
prije dan-Crna Gora vodeća evropska destinacija za prirodu, Kotor među pobjednicima World Travel Awards
Crna Gora
28 Maja, 2021 12:26

Poznato rješenje: Ovo je logo Air Montenegra

Logo kompanije ToMontenegro predstavljen je danas na konferenciji za novinare u Vladi Crne Gore.

Orao je bio i biće i dalje u logu nacionalne kompanije, saopšteno je na koferenciji.

Izvršni direktor kompanije ToMontenegro Predrag Todorović kazao je da na konkurs stiglo 109 rješenja za logo.

-Napravili smo kvalitetan proces i hvala žiriju. Takođe, zahvaljujem se i porodici autora izvornog znaka, sa kojom smo bili u kontaktu. Bilo je puno ideja kako da riješimo problem novog vizuelnog identiteta kompanije ali smo napravili stručnu komisiju. Imali smo drugačija mišljenja i to je bogatstvo svega- naveo je Todorović.

Komercijalno ime kompanije, kako je dodao, trebalo bi da bude Air Montenegro.

Član žirija Nikola Latković, profesor Fakulteta vizuelnih umjetnosti, kazao je da je zadatak konkursa bio i da se sačuva tekovina Montenegro Erljanza.

-Održavamo kontinuitet sa onom što je urađeno 1995. godine. Konkurs je poseban jer je tražen redizajn logoa. Konkursom smo došli do rješenja koji će postati vizuelna osnova za građenje novog brenda Air Montenegro. Dodijeli smo tri novčane nagrade za najbolje rješenje- kazao je Latković.

Powered by TvojTim

Pronađi tim - TvojTim.me

Pogledaj sve oglase
Administrativni radnik
Sienersys
Podgorica Administracija i kancelarijski poslovi
Prodavac
INK STAMP DOO
Tivat Trgovina i prodaja 750 + 20% bonusa €
SENIOR ARHITEKTA / ODGOVORNI PROJEKTANT
Revolution Architects DOO
Budva Inženjering i projektovanje 2200–2500 €
JUNIOR ARHITEKTA / PROJEKTANT SARADNIK
Revolution Architects DOO
Budva Inženjering i projektovanje 1200–1400 €
Trgovac u sektoru Hi-Fi audio opreme
Euro Unit
Podgorica Trgovina i prodaja 1000–1500 €
Komercijalni referent / referentkinja
Euro Unit
Podgorica Administracija i kancelarijski poslovi 1200–1600 €
Arhitekta digitalne transformacije (ERP & DMS Lead)
Hirin'Hero
Svi gradovi IT i tehnologija 2000 neto početna zarada €
Predstavnica u službi za reklamaciju
Perfect Moving & Storage
Podgorica Korisnička podrška / Briga o klijentima
Prodajni predstavnik/ca (Sales Representative)
Perfect Moving & Storage
Podgorica Trgovina i prodaja
Komercijalista
Higijena prostora
Danilovgrad Trgovina i prodaja
Računovođa
NICE JOB
Podgorica Finansije, računovodstvo i bankarstvo
POSLOVOĐA PRODAJNOG MJESTA (m/ž)
Petrol Crna Gora
Podgorica Trgovina i prodaja
PRODAVAČ NA PRODAJNOM MJESTU (m/ž)
Petrol Crna Gora
Podgorica Trgovina i prodaja
Saradnik/ca za prodaju i analizu tržišta
Hirin'Hero
Podgorica Trgovina i prodaja 1200 + bonus €
Servisni radnik
Royal Marine Yachts
Podgorica Servis i tehnička podrška 800 (na početku) €
Menadžer Porsche Servisnog Centra
Porsche SCG
Podgorica Menadžment i upravljanje
Administrativni saradnik/ca
Meba d.o.o.
Cetinje Administracija i kancelarijski poslovi
Komercijalista za rad u kancelariji
Meba d.o.o.
Cetinje Administracija i kancelarijski poslovi
Tags: Air Montenegro logo Tomontenegro
Povezane vijesti
Vukićević: Dolazak Wizz Aira je investicioni bum za Crnu Goru
20 Oktobra, 2025 08:36

Vukićević: Dolazak Wizz Aira je investicioni bum za Crnu Goru

Crna Gora 0
Spajić: Menadžment ToMontenegra biće izabran do ponedjeljka 29 Januara, 2021 12:17

Spajić: Menadžment ToMontenegra biće izabran do ponedjeljka

Crna Gora 0
Air Montenegro objavio konkurs za novog direktora kompanije 18 Marta, 2022 09:55

Air Montenegro objavio konkurs za novog direktora kompanije

Crna Gora 0

Cijene goriva u Crnoj Gori

Vrsta goriva Cijena (€/L)
Eurodizel 1.98
Benzin BMB 95 1.80
Benzin BMB 98 1.84
Lož ulje 1.98

Datum ažuriranja: 2026-10-13

Cijene važe do: 2026-10-20

Posljednje

  • euro, money, laptop, crypto
    19 Oktobra, 2026 13:48

    Kako tržište kažnjava države: Zašto rast kamata u Francuskoj treba da zabrine i Crnu Goru

    Edukacija 0
  • zlato, zlatne poluge, gold, gold bars
    19 Oktobra, 2026 13:12

    Centralne banke sele zlato: Geopolitika mijenja mapu svjetskih rezervi

    Svijet 0
  • 2 euro
    19 Oktobra, 2026 12:55

    Provjerite novčanik: Neke kovanice od 2 eura vrijede mnogo više

    After 5 0
  • 19 Oktobra, 2026 10:38

    Aerodrom Tivat mora spremnije dočekati ljeto 2027: Zečević traži konkretne rezultate

    Crna Gora 0
  • october, breast cancer
    19 Oktobra, 2026 10:20

    Cinizam pod ružičastom trakom

    Biznis tribina 0
  • berza, stock exchange
    19 Oktobra, 2026 10:12

    Akcije pretekle nekretnine: Berze donijele 57% rasta bogatstva domaćinstava

    Svijet 0
  • 19 Oktobra, 2026 08:15

    Ustavni sud danas o Sporazumu sa UAE: Mogu li investitori do državnog zemljišta bez tendera?

    Crna Gora 0
  • Velje brdo Podgorica
    19 Oktobra, 2026 08:03

    Crna Gora na čekanju: Velje brdo i decenije neispunjenih obećanja

    Crna Gora 0
  • konobar, waiter, sezonac, sezonski radnici, restoran, restaurant
    19 Oktobra, 2026 07:53

    Crna Gora dobija stalnog sezonca: Može li 108 eura zadržati radnike?

    Crna Gora 0
  • Montenegro flag, kotor, boka kotorska, bokokotorski zaliv
    18 Oktobra, 2026 08:43

    Crna Gora vodeća evropska destinacija za prirodu, Kotor među pobjednicima World Travel Awards

    Crna Gora 0
  • Marketing @ Investitor
  • Mediaram d.o.o. – Vaš medijski okvir
  • Impressum
  • Pravila komentarisanja
  • Kontakt
Investitor
Investitor.me - Vijesti koje vrijede © 2026 - ISSN 2536-5878 ˡ Site Developed by: InfoCom, Cetinje