“Danas jedem najbolja jela u restoranima, ali ništa ne može nadmašiti ukus banane koju sam u djetinjstvu morao da dijelim s bratom”
Siniša Mihajlović, jedan od najvećih srpskih fudbalera ikada, a sada trener, proslavio je 20. februara ove godine, jubilarni, 50. rođendan.
Tim povodom aktuelni trener Bolonje dao je opširan intervju italijanskom listu „Gazeta delo sport” i u tom razgovoru govorio iskreno i emotivno o lijepim, ali i o bolnim detaljima iz svog privatnog života.
Mihailović je nedavno objavio i da boluje od leukemije.
Izdvajamo dio koji je Blic objavio a tiče se načina života i kako Siniša danas gleda na teške dane iz djetinjstva:
„Danas živim dobro, ali znam kako je kada imate malo da jedete. Kao dete sam voleo banane, ali nismo imali novca. Majka mi je kupila jednu i morao sam da je podelim sa bratom. Jednom sam joj rekao da ću da kupim kamion banana kada se obogatim i da ću sve da ih pojedem. Danas idem u restorane i biram najbolja jela. Pijem dobra vina, ali ništa nikad neće nadmašiti ukus tih zalogaja banane. Zato mi ništa nije nedostajalo kod roditelja, a bogatstvo koje ću ostaviti svojoj deci nije ekonomsko, već su u pitanju vrednosti i učenja. Iskrenost, odanost, požrtvovanost… Moraće da se oznoje i prezime im neće biti dovoljno.”
Cijeli izvod iz intervjua možete čitati ovdje.


